Tajemství krabičky prozrazeno 

Jste napnutí …?
Já docela jo,protože jsem zvědavá, zda se vám budou tyto naramky líbit ? Jsou totiž trošku jiné než obvykle .Spolu s kameny obsahují také dřevěné korálky .
Nějak mi tam to dřevo při tvoření stále naskakovalo 😊
A v tom mi to přišlo! Vždyť k jaru přináleží element dřeva a ten zastupuje v našem těle játra a žlučník.
Chceme-li se tedy správně rozhodovat,prosadit ,vyjádřit a uskutečňovat své vize je důležité mít tento prvek v rovnováze.

Tak tedy….

Náramek č.1
Posvátná spojení uvnitř i venku😇

Serafinit a Bayong dřevo.Serafinit nese své jméno po serafínech-okřídlených andělech.Vyplavuje staré emoce a přináší jasný pohled na věc.Umí zlomit prokletí.S ním jste v božském napojení na váš život.

Náramek č.2
Mám dar vhledu💕

Růžový opál a palmové dřevo.Opál umožňuje lépe vidět budoucnost,poskytuje oporu.Je kamenem naděje a velkého úspěchu. Pomáhá přijmout sebe sama.Hladí duši.

Náramek č.3
Tvořivá síla🤗

Žlutý kalcit a exotické dřevo Jackfruit.Kalcit vyrovnává energii v těle do rovnováhy.Přináší tvořivou sílu a realizaci záměrů.Dodává odvahu a tzv.tah na branku.Je účiný při stanovování si svých hranic.Pomáhá při artritidě od bolestí a svalových napětí.

Náramek č.4
Srdce otevřené💗

Melounový turmalín a ex.dřevo Jackfruit.Tento druh turmalínu otevírá srdce.Tvoří most mezi třemi nižšími čakrami.Zbavuje nezdravých návyků .Je účinný léčitel těla i duše

Náramek č.5
Pravda 💙
Amazonit a ex.dřevo Bayong.
Amazonit nás učí nebát se říkat co si myslím.Žít pravdu a zůstat čestní a tím poutat jen lidi podobných kvalit.Pomáhá léčit všechny zdravotní problémy spojené s krkem,nosem a ušima .

Cena náramku je 390Kč
V případě zájmu pište prosím do zprávy 😊
Děkuji
S láskou
Lila❤️

Pin It on Pinterest